دروغ در عکاسی، به همین سادگی: تصاویر را ببینید !

دوشنبه 19 مهر 1395 02:25 ب.ظ

 

دروغ در عکاسی، به همین سادگی: تصاویر را ببینید !

  • دروغ در عکاسی، به همین سادگی: تصاویر را ببینید !

    این روزها عکس‌ها و تصاویر زیبا و تأثیرگذار زیادی در فضای مجازی به چشم می‌خورند اما آیا تا به حال توجه کرده‌اید که این تصاویر بی نقص چگونه به ثبت رسیده‌اند؟ البته منظور ما تکنیک‌های عکاسی و تنظیمات دوربین نیست بلکه از روش‌های خلاقانه‌ای صحبت می‌کنیم که با استفاده از دروغ در عکاسی موجب پدید آمدن این تصاویر خاص می‌شود.

    با نگاهی به تصاویر پشت صحنه عکس‌های زیر متوجه منظور ما خواهید شد. روش‌ها و ایده‌های خلاقانه‌ای پشت هر یک از این عکس‌ها نهفته است که نشان دهنده هنر عکاس آن بوده و البته این نکته را به ما یادآوری می‌کند که گاهی اوقات عکاسی می‌تواند به بزرگترین دروغ تمام دوران تبدیل شود.

    چند نمونه از تصاویری که دروغ در عکاسی را آشکار می‌کند

    1. ساختن یک عکس تاریخی به وسیله خودروهای مینیاتوریدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی2. زندگی درون یک قطره آبدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی3. انعکاس آبدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی4. عکاسی مینیاتوری سورئالدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی5. عکاسی از روباه در فاصله نزدیکدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی6. معلق شدندروغ در عکاسیدروغ در عکاسی7. عکاسی در اعماق آب؛ کشتی غرق شده در عمق 25 متریدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی8. دسته گل رز و پاشیدن آبدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی9. قطره های آبدروغ در عکاسیدروغ در عکاسی10. عکاسی از منظره ها و چشم اندازهادروغ در عکاسیدروغ در عکاسی


 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic